Disponibilitate:
Proiecte
Oferta:
nespecificata
Expira:
07 Jul 2014 - 14 Aug 2014
stats

Arhitect la AVENIR CONCEPT

Compania AVENIR CONCEPT cauta 10 arhitecti in orasele Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi si Timisoara pentru colaborare pe baza de proiect

CANDIDATUL IDEAL:
Creativ, ambitios.
Independent si imaginativ, profil de free-lancer.
Setat pe cistigurile din proiecte realizate.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Realizare de proiecte tip ce urmeaza a fi vindute prin intermediul platformei www.proiecte-online.com si www.plansarchi.com
Aceasta este o oferta de colaborare si nu de angajare, proiectele sunt propuse de catre arhitectul colaborator, ii apartin, reflecta imaginatia si creativitatea sa dar vor respecta politica editoriala a platformei orientata spre modernism, contemporan si calitate.

DESCRIEREA COMPANIEI:
AVENIR CONCEPT este un start-up, detinatoarea platformei www.proiecte-online.com si a variantei sale internationale plansarchi.com (disponibila in curind).
Actionarii firmei detin o experienta vasta si site-uri foarte vizibile in domenii conexe, fapt ce asigura o buna pozitionare din start a noii platforme.
Prin aceasta platforma se creeaza oportunitatea pentru tinerii arhitecti talentati sa devina cunoscuti la nivel national si international si sa-si valorifice creatia lor intr-un mod modern si eficient.
Pentru modul efectiv de colaborare trimiteti mail.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro