Oferta:
2550 RON brut/ luna
Expira:
19 Sep 2014 - 05 Oct 2014
stats

Asistent Relatii Clienti la British Council

British Council Iasi recruteaza o persoana care sa se alature echipei in calitate de Asistent Relatii Clienti. Scopul acestei pozitii este de a oferi servicii de o calitate excelenta clientilor interni si externi, pentru a raspunde cerintelor acestora si a indeplini obiectivele British Council. Candidatul selectat va proiecta o imagine profesionala a British Council si Marii Britanii, oferind servicii integrate eficiente si de calitate. Postul este pentru o perioada determinata (doi ani, cu o perioada de proba de trei luni). Termenul limita pentru trimiterea aplicatiilor este 5 octombrie.

Descrierea postului

Rolul presupune o interactiune continua cu clientii, in diferite moduri: la telefon (in cadrul serviciului de Call Centre), fata in fata (la receptie), prin e-mail si inscrierea clientilor la cursurile de limba engleza, examene, biblioteca si la alte servicii oferite de British Council.

Adesea, va trebui sa gasesti solutii rapide la cele mai provocatoare cerinte ale clientilor si sa rezolvi cu usurinta solicitarile acestora. La fel de important este faptul ca vei lucra intr-o echipa profesionista si ne asteptam sa poti contribui la succesul ei, oferind sprijin colegilor tai.

Abilitati si competente esentiale:

orientare spre domeniul relatiilor cu clientii;

flexibilitate;

lucru in echipa;

abilitati interpersonale;

fluenta in limbile engleza si romana;

abilitati de lucru cu calculatorul.

CUM SA APLICI

Acceseaza fisa postului pentru mai multe informatii si trimite-ne aplicatia ta pe adresa bc.iasi@britishcouncil.ro, mentionand numele tau complet si denumirea postului in titlul e-mailului.

Nu acceptam CV-uri sau alte documente pentru candidatura!

Pachetul de aplicatie:

Fisa postului: Customer Services Adviser Iasi
(ADOBE PDF 95KB)

Formular de aplicatie
 (MICROSOFT WORD 119KB)

Sursa: britishcouncil.ro