Oferta:
nespecificata
Expira:
16 Jan 2013 - 16 Feb 2013
stats

Educatori la Baumontaj

Compania Baumontaj angajeaza patru (4) educatori vorbitori de limba engleza, cu studii de specialitate si experienta in domeniu, cunoscatori ai programelor MS Word, Excel, PowerPoint, Internet Explorer.

CANDIDATUL IDEAL:
- studii de specialitate;
- experienta in domeniu;
- cunoasterea limbilor romana si engleza (constituie un avantaj);
- abilitati cu echipamente de birou si aplicatii software de birou la nivel de utilizator (MS Word, Excel, PowerPoint, Internet Explorer).

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- abilitati de comunicare (orala si scrisa);
- abilitati de utilizare a instrumentelor de cunoastere si evaluare a beneficiarilor;
- completarea dosarelor beneficiarilor;
- capacitati de analiza;
- corectitudine si confidentialitate in relatia cu beneficiarii si colaboratorii;
- capacitate de analiza si sinteza, flexibilitate si creativitate in gandire;
- spirit intreprinzator care sa permita identificarea eficienta a solutiilor posibile;
- limbaj coerent;
- capacitati de lucru in echipa;
- responsabilitate sociala.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.