Disponibilitate:
Proiecte
Part-time
Oferta:
confidentiala
Expira:
27 Nov 2013 - 13 Dec 2013
stats

FLC Iasi recruteaza PR

Centrul de Limbi Straine pentru copii Iasi cauta un PR talentat si creativ, student sau absolvent de facultate, pentru un proiect unic, cu posibilitatea de a lucra de acasa.

Responsabilitati

- sa tina legatura cu clientii si publicul

- sa aiba capacitatea de a lua decizii pozitive in companie

- sa poate lucra dupa un target

- sa contribuie la anumite evenimente impreuna cu echipa

Cerinte

- sa stapaneasca foarte bine limba romana (gramatica)

- ablitati de scriitor

- stiluri diverse de comunicare pentru a ajunge la client si apoi la public

- creativitate

- dorinta de a invata lucruri noi

- facebook, site, blog content creator

Beneficii Oferite

- contract part-time sau full-time

- procent dupa un timp de la colaborare

Sursa si locul unde puteti aplica: myjob.ro