Oferta:
nespecificata
Expira:
02 Aug 2013 - 02 Sep 2013
stats

Graphic designer / editor foto-video

Compania: SC TECHNO FUSION SRL cauta un Graphic designer/ editor foto-video, cunoscator de Photoshop, cu experienta in webdesign si grafic design (design 3D), pentru program intreg de munca.

CANDIDATUL IDEAL:

- realizare si pregatire materiale print (catalog/ pliant produse);

- inclinatii artistice, spirit creativ si un simt al culorii;

- portofoliu cu lucrarile realizate.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Realizare materiale promovare produsele companiei.

Salariu motivant, bonusuri financiare pentru proiecte executate excelent si in timp redus.

Atmosfera placuta in cadrul unui colectiv tanar si dinamic.

Bonuri de masa, tichete cadou.

DESCRIEREA COMPANIEI:

SC TECHNO FUSION SRL este o companie cu capital integral romanesc ce activeaza in domeniul productiei panourilor cu tehnologie LED si realizarea ansamblurilor si subansamblurilor electronice.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.