anunt
Disponibilitate:
Part-time
Nivel cariera:
Entry-level
Mid-level
Oferta:
12-15 lei/ora
Expira:
29 Mar 2013 - 29 Apr 2013
stats

Pofesori de limba germana

Basarabia Racul SRL cauta doi (2) profesori de limba germana, absolventi ai Facultatii de Litere, specializarea Germana, cu diploma de licenta sau master.

CANDIDATUL IDEAL:
- este disponibil la program part time, dupa amiaza in cursul saptamanii si in week-end,
- are capacitatea de predare pe intelesul cursantilor,
- are domiciliul stabil in Iasi,
- constituie un avantaj stagiile in strainatate si diploma de FORMATOR (daca persoana selectata nu o detine, o poate obtine in cadrul firmei noastre).

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Jobul presupune predarea cursurilor de limba germana (incepatori, mediu, avansat) cursantilor care doresc sa invete in regim de formare profesionala a adultilor.

Salarizarea este de 12-15 lei pe ora in functie de locatie si complexitatea cursului si se plateste pe baza de PFA sau SRL, iar un curs dureaza minim 40 de ore.

Atentie: Persoanele care nu indeplinesc toate conditiile sau cele carora nu le convine salarizarea sa nu aplice!

DESCRIEREA COMPANIEI:
Compania noastra isi extinde echipa cu profesori seriosi si bine pregatiti.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.

Iti place ce tocmai ai terminat de citit?
Aboneaza-te prin email sau RSS ca sa fii la curent cu noutatile de pe site.