anunt
Disponibilitate:
Full-time
Nivel cariera:
Mid-level
Oferta:
negociabila
Expira:
20 Jan 2013 - 20 Feb 2013
stats

Tehnoredactor/ grafician/ designer

ADENIUM PRINT SRL cauta un tehnoredactor/ grafician/ designer, cunoscator de limba engleza si franceza, posesor al permisului de conducere categoria B, pentru program intreg de munca.

CANDIDATUL IDEAL:

Simt artistic, disponibilitate de munca in echipa, uneori si in afara programului, dispus sa se perfecteze, sa se informeze in permanenta in legatura cu noutatile aparute in domeniu

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

- tehnoredactare, inclusiv carte ilustrata pentru copii
- cunoasterea programelor de grafica pe calculator
- design/ ilustrator (realizare coperti, flyere, cataloage de prezentare, felciitari, bannere)

DESCRIEREA COMPANIEI:

Editura Adenium, recent transformata din editura de nisa (literatura pentru copii), in editura generalista.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs

Iti place ce tocmai ai terminat de citit?
Aboneaza-te prin email sau RSS ca sa fii la curent cu noutatile de pe site.