Oferta:
confidentiala
Expira:
24 Oct 2013 - 23 Nov 2013
01 Jul 2015 - 17 Jul 2015
stats

Traducator autorizat la INTERACTIS

Compania RO INTERACTIS SRL cauta un traducator cu experienta, autorizat de Ministerul Justitiei, pentru program intreg de munca. Update: oferta reactualizata, valabila pana pe 17 iulie.

Responsabilitati

Solicitantul va activa in cadrul biroului de traduceri INTERACTIS (www.interactis.ro), in zona centrala, intens circulata.

Caracteristici job:
Realizarea de traduceri din/in limba/limbile pentru care se detine autorizatie
Ofertare/vanzare servicii de traducere
Participarea la derularea activitatii firmei

Cerinte

Nivel foarte bun de cunoastere a limbilor straine pentru care se detine autorizatie
Nivel experimentat utilizare calculator
Detinere de autorizatie traducator autorizat eliberata de Ministerul de Justitie
Seriozitate, corectitudine, intelegere rapida
Aptitudini in lucrul cu clientii

Beneficii Oferite

Salariu fix care se va negocia in urma interviului + bonusuri in functie de performanta

Descrierea firmei

Activitate in domeniul turismului/traducerilor

Sursa si locul unde puteti aplica: myjob.ro