Disponibilitate:
Proiecte
Oferta:
nespecificata
Expira:
05 Jun 2015 - 05 Jul 2015
stats

Traducator cu experienta

Hatria Solutions cauta traducatori cu experienta de peste 3 ani din/ in cel putin doua din limbile Ebraica, Engleza, Franceza, Germana, Italiana, Maghiara, Olandeza, Slovaca, Spaniola, pentru colaborare pe proiect, in orasele Bucuresti, Cluj-Napoca, Iasi, Oradea, Timisoara.

Candidatul ideal:

Experienta solida in domeniul traducerilor
Rapiditate, disponibilitate, perseverenta
Cunostinte solide ale limbii straine pentru care candidatul aplica
Experienta in utilizarea programului Trados

FOARTE IMPORTANT: cunoasterea a cel putin doua limbi straine

Descrierea jobului:

Traduceri project based in domeniul juridic, tehnic, marketing, management, financiar, etc.

Descrierea companiei:

Suntem o echipa de traducatori tineri dar extrem de bine pregatiti, cu multe contacte, cu flux de proiecte constante, in cautarea unor noi colaboratori, in care sa avem incredere. Oferim proiecte interesante si de actualitate.
Ne respectam munca si timpul.
Daca considerati ca doriti sa faceti parte din echipa noastra, va rugam, nu ezitati sa ne contactati.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro