Oferta:
negociabila
Expira:
02 Jan 2017 - 16 Jan 2017
stats

Traducator/ Interpret LIMBA FRANCEZA

Destinvest 2004 S.R.L. cauta o persoana cunoscatoare de limba franceza, fara experienta, pentru postul de traducator / interpret. Termenul limita pentru trimiterea aplicatiilor: 16 ianuarie 2017.

Candidatul ideal

Cunostinte solide de limba FRANCEZA
Abilitati excelente de comunicare in limba FRANCEZA
O buna organizare a sarcinilor zilnice
Atentie la detalii, seriozitate
Atitudine pozitiva, persoana dimanica
Cunostinte operare PC, Office Word si Excel
Nu se solicita experienta anterioara.  Se ofera  formare interna.

Descrierea jobului

Cunostinte operare PC, Office Word si Excel pentru realizarea unor situatii sau documente interne;
Preia si transmite mesaje in limba franceza, traduceri din/ in limba franceza;
Verificarea corespondentei si distribuirea ei catre persoanele interesate;
Servicii de receptie si protocol pentru vizitatori, asigurarea traducerii discutiilor, interviurilor;
Asigurarea permanenta a necesarului de produse birotica/papetarie pentru personalul firmei;
Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat, inregistrari de baza;
Rezervare hotel, bilete avion pentru delegatii, pentru partenerii externi;
Alte sarcini trasate de manager.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro