Oferta:
negociabila
Expira:
11 Jan 2013 - 11 Feb 2013
stats

Trainer la RIMANI TUR

Compania RIMANI TUR SRL cauta 2 traineri cu studii postliceale sau universitare intr-unul din domeniile: educatie, management, marketing, resurse umane, psihologie, publicitate, pentru a sustine programe de pregatire si dezvoltare.

CANDIDATUL IDEAL:
- Studii postliceale sau universitare intr-unul din domeniile: Educatie, Management, Marketing, Resurse Umane, Psihologie, Publicitate.
- Cunostinte de operare PC.
- Abilitati de prezentare si de comunicare interpersonala.
- Atitudine pozitiva, spirit organizatoric.
- Permisul auto categoria B constituie un avantaj.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Responsabilitati:
- Sustine programe de pregatire si dezvoltare.
- Actualizeaza permanent materialele utilizate.
- Evalueaza programele de training.
- Colaboreaza cu departamentul de resurse umane si cu celelalte departamente pentru a identifica nevoile de training.

Beneficii:
- Salariul se negociaza la interviu.
- Se acorda bonusuri pentru performanta.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Suntem o companie ce are drept valori esentiale corectitudinea si seriozitatea, integritatea fata de toti partenerii cu care mentinem relatii de colaborare si, nu in ultimul rand, eficienta.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.