anunt
Disponibilitate:
Proiecte
Part-time
Nivel cariera:
Mid-level
Oferta:
nespecificata
Expira:
01 Mar 2013 - 31 Mar 2013
stats

Translatori Franceza, Olandeza, Germana, Italiana, Maghiara, Bulgara

Acest post este valabil pentru orice oras din Romania dar si pentru candidati straini nativi in limbile respective. Toti candidatii trebuie sa aiba studii de specialitate (limbi straine) sau sa apartina unei minoritati nationale. Limba romana este optionala in conditiile unei bune intelegeri a limbii engleze.

CANDIDATUL IDEAL:
Suntem in cautare de vorbitori nativi sau foarte avansati pentru urmatoarele limbi:
Germana
Olandeza
Franceza
Portugheza
Spaniola
Italiana
Maghiara
Bulgara
Turca

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Se ofera job part time pentru perioada limitata sau propunere de colaborare iar in urma acesteia se discuta angajarea permanenta

DESCRIEREA COMPANIEI:
Suntem firma de software si ne dorim traducerea produselor noastre in limbile mentionate mai sus.

Interviu Online:
1. Care este limba straina pentru care aplici?
2. Care este nivelul salarial actual?
3. Care este experienta D-voastra in traduceri software? Sunteti dispus/a sa traduceti 1-2 pagini pentru a testa nivelul de limba?

Sursa comunicatului si locul unde puteti aplica: bestjobs.

Iti place ce tocmai ai terminat de citit?
Aboneaza-te prin email sau RSS ca sa fii la curent cu noutatile de pe site.