Disponibilitate:
Proiecte
Part-time
Oferta:
negociabila
Expira:
02 Sep 2015 - 03 Oct 2015
stats

Arhitect / Arhitect Junior

SWISSPOINT CONSULTING S.R.L. cauta un arhitect / arhitect junior, absolvent sau student in an terminal, cunoscator de limba engleza (limba italiana constituie un avantaj).

Candidatul ideal:

- Studii de arhitectura terminate sau student in an terminal;
- Capacitatea de a produce randari 3D cu programe compatibile AutoCAD sau Archicad
- Cunostinte de limba engleza (limba italiana constituie un avantaj)
- Creativ, dinamic, motivat;

Descrierea jobului:

RESPONSABILITATI :
Prezentari proiecte de cladiri si amenajari interioare:
- modelare 3D
- randari (interioare si exterioare)
- prelucrare imagini.

OFERTA:
- oportunitati de dezvoltare intr-un mediu international
- perioada de formare in Italia

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro