Oferta:
confidentiala
Expira:
06 Jun 2014 - 06 Jul 2014
08 Nov 2014 - 08 Dec 2014
stats

Arhitect la BODO INVEST

SC BODO INVEST SRL cauta un arhitect cu peste 5 ani experienta, bun cunoscator al programelor de proiectare tip Autocad si Arhicad, pentru program intreg de munca. Update: oferta reactualizata, valabila pana pe 8 decembrie.

Responsabilitati
- Desenare, proiectare, redactare pe calculator a proiectelor incredintate
- Intocmire documentatii de proiectare
- Avizare

Cerinte
- Portofoliu de lucrari cu planuri si perspective ale proiectelor
- Cunoasterea legislatiei in vigoare
- Cunoasterea exigentelor de calitate - cerinta esentiala securitate la incendiu
- Cunostinte avansate de utilizare a programelor de proiectare tip Autocad si Arhicad
- Simt al raspunderii, seriozitate, rezistenta la stres, respectarea termenelor limita

Beneficii Oferite
- Mediu de lucru placut
- Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala
- Oportunitatea de a fi implicat in proiecte de dimensiuni importante

Descrierea firmei: Bodo Invest este o companie cu capital integral privat specializata in servicii de proiectare, consultanta si executie in domeniul infrastructurii de transport rutier, al constructiilor civile si industriale si al parcurilor eoliene.

Sursa si locul unde puteti aplica:myjob.ro