Oferta:
nespecificata
Expira:
08 Jun 2015 - 02 Jul 2015

Consilier&Proiectant/ Designer industrial/ Designer amenajari interioare/ Arhitect

SC REGAS IASI SRL cauta Consilier&Proiectant/ Designer industrial/ Designer amenajari interioare/ Arhitect. Candidatul NU trebuie neaparat sa aiba experienta anterioara in activitatea de proiectare si/sau design, insa trebuie sa cunoasca minim un program de proiectare 3D si sa relationeze usor cu oamenii. Constituie un avantaj experienta in domeniul vanzarilor si in design amenajari interioare. Data limita pana la care puteti aplica: 2 iulie.

Candidatul ideal:

Cerinte:
- abilitati excelente de comunicare, negociere si gestionare conflicte;
- capacitate dezvoltata de a lucra individual si in echipa;
- persoana dinamica, ambitioasa si perseverenta;
- persoana prezentabila, placuta;
- sociabila, deschisa, pozitiva, proactiva, dornica sa acumuleze cunostinte si orientata catre eficienta in rezultate;
- cunostinte bune de operare PC ( Word, Excel).

Descrierea jobului: Principala responsabilitate a candidatului este de a oferi consultanta de specialitate in ceea ce priveste produsele si serviciile firmei, identificarea nevoilor si propunerea de proiecte de amenajari pentru clientii companiei

Alte responsabilitati:
- intampina clientii si le asigura consiliere intr-o maniera profesionista, amabila, prietenoasa si eficienta;
- gestioneaza si dezvolta eficient portofoliul de clienti;
- administreaza eficient relatia cu clientii si derularea intregului ciclu de vanzare;
- realizeaza schite si prezentari 3D ale spatiului ce trebuie amenajat;
- realizeaza documentatia tehnologica de productie in ceea ce priveste mobilierul;
- are initiativa in gasirea unor potentiali clienti;
- asigura suport si promoveaza produsele vizitatorilor din showroom;
- contribuie direct la indeplinirea obiectivelor de vanzari;
- intocmeste oricare alte forme de raportare solicitate de catre superiorul direct.

Beneficii:
- training de formare profesionala
- salariu fix si comisioane
- bonusuri in functie de performanta

Descrierea companiei: www.regasstudio.ro

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro