Oferta:
confidential
Expira:
07 Dec 2012 - 04 Jan 2013
stats

Copywriter

Se cauta Copywriter fara experienta, absolvent de facultate sau cu studiile in curs de desfasurare. Cerinte: cunostinte excelente de limba romana si limba engleza, creativitate, cultura generala dezvoltata, comunicare si relationare, spirit de echipa, orientare spre client, respectarea dead-line-urilor, utilizare PC si Internet.

Responsabilitati:
- realizarea conceptului creativ al campaniilor publicitare
- elaborarea de texte pentru materiale precum: spoturi radio-TV, brosuri, cataloage, news-lettere, invitatii evenimente, articole de presa
- propunere concept creativ si strategic pentru campanii
- dezvoltarea identitatii verbale a clientilor
- participarea activa la brainstorming-urile echipei

Beneficii / Oferite:
- bonus de performanta

Descrierea firmei:
Agentia de publicitate: Artvertising – facem exceptie!

Sursa si locul unde puteti aplica: myjob