Disponibilitate:
Proiecte
Part-time
Oferta:
nespecificata
Expira:
10 Jul 2014 - 10 Aug 2014
stats

Data entry operator - Italian projects

Compania GfK Eurisko Rom cauta o persoana pentru postul de operator, cunoscatoare de limba italiana, cu studii medii sau superioare, pentru program intreg de munca.

CANDIDATUL IDEAL:
Cerinte:
- limba italiana - nivel minim: B1;
- studii medii/ superioare;
- cunostinte avansate de utilizare PC;
- rigurozitate si atentie la detalii.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Alatura-te unei echipe de profesionisti in domeniul cercetarilor de piata si vei avea ocazia sa operezi cu cele mai performante soft-uri de introducere date!

Activitatea presupune:
- introducerea datelor din chestionare in format electronic,
- verificarea datelor introduse si asigurarea corectitudinii lor.

Beneficii:
- mediu de lucru placut si dinamic,
- oportunitati de dezvoltare personala si profesionala,
- echipa tanara si profesionista.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Prezenta pe piata locala din 1992, GfK Romania este, de peste 10 ani, institutul numarul 1 de cercetare de piata, cu o cifra de afaceri de aproape 11 milioane euro in 2011.GfK Romania - Iasi Business Unit este parte integranta a Grupului GfK din anul 2005 si realizeaza activitati de outsourcing pentru structurile GfK de la nivel national si european. Compania respecta standardele si procedurile internationale, oferind clientilor sai servicii profesioniste de colectare si analiza a datelor.Grupul GfK este una dintre cele mai mari companii de cercetare de piata din lume, cu peste 11.000 de experti care se dedica zi de zi descoperirii de noi perspective asupra modului in care oamenii traiesc, gandesc si cumpara, in peste 100 de tari.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro