Oferta:
negociabila
Expira:
25 Sep 2014 - 25 Oct 2014
stats

Designer WEB

YEYDesign cauta designer (din Iasi sau Vaslui) cu experienta, bun cunoscator al programului Photoshop, pentru program intreg de munca.

Candidatul ideal:

Domiciliul in Iasi sau Vaslui
Experienta de design web pentru cel putin 10 site-uri, portofoliu
Simt artistic, aplicabil la web design de business si e-commerce
Sunostinte temeinice de usability si standarde
Capabil sa respecte termenele stabilite impreuna
Atentie la detalii si responsabilitate
Cunostinte bune de Photoshop

Descrierea jobului:

Responsabilitati:
- Realizarea de template-uri(web + aplicatii mobile) conform specificatiilor primite de la client

Beneficii:
- Program flexibil
- Proiecte interesante si variate
- Salariu motivant si crescator

Descrierea companiei:

Firma Romano-Daneza cu peste 15 ani de activitate.
Cautam 1-2 colegi care sa ne ajute sa infiintam un birou in Iasi sau Vaslui.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro