Oferta:
nespecificata
Expira:
05 Apr 2013 - 04 May 2013
stats

Grafician calculator/ Designer

SC AMBRA SIGN SRL cauta Grafician calculator/ Designer pentru program intreg, cu experienta in Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.

Cerinte:
- cunostinte de lucru cu programe de software specializat: Corel Draw, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
- simt artistic dezvoltat, creativitate, spirit de echipa, atentie la detalii, responsabilitate

Responsabilitati:
- conceperea si prelucrarea grafica a materialelor publicitare
- respectarea deadline-urilor impuse
- constituie avantaj cunoasterea materialelor dedicate industriei de productie publicitara
- experienta in domeniu

Oferta (bonusuri, beneficii)
- salariu atractiv
- telefon de serviciu
- bonusuri de performanta
- flexibilitate si incurajarea ideilor originale

Sursa si locul unde puteti aplica: bestjobs