Oferta:
nespecificata
Expira:
15 Nov 2015 - 14 Dec 2015
stats

Operator introducere date

Compania Air Liquide VitalAire Romania cauta o persoana pentru postul de operator introducere date, pentru program intreg de munca.

Candidatul ideal

• studii superioare, finalizate sau in curs
• foarte bune cunostinte de operare PC si Microsoft Office (experienta in domeniu si cursurile de specializare reprezinta un avantaj
• capacitate de calcul
• abilitatea de a traduce cantitati mari de date in concepte abstracte si de a intelege gandirea bazata pe analiza datelor
• abilitatea de a filtra informatiile in functie de importanta lor si de a intelege cum pot fi
• maximizate functiile cognitive cu ajutorul diferitelor tehnici si tehnologii
• rezistenta la stres si efort sustinut
• viteza operare PC
• atentie distributiva
• bune abilitati de comunicare
• bune abilitati de relationare, entuziasm si simtul umorului
• spirit de initiativa si creativitate

Descrierea jobului

• invata sistemul electronic de operare pe care il utilizeaza compania
• inregistreaza datele de contact ale clientilor
• prelucreaza documentele in acord cu cerintele procedurii de lucru
• invata sistemul de facturare servicii clienti
• asigura comunicarea cu superiorii
• asigura comunicarea cu celelalte departamente si persoane implicate
• executa diverse activitati back office specifice firmei
• analizeaza rapoarte si baze de date
Beneficii
• stabilitatea si know-how-ul unei companii multinationale cu traditie
• mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara
• posibilitatea de a contribui prin idei si solutii, la dezvoltarea companiei

Descrierea companiei

Fondata in anul 1902, Air Liquide este o companie multinationala lider mondial in domeniul sanatatii, gazelor pentru industrie si mediu, prezenta in 80 de tari, cu peste 50.000 de angajati.
Air Liquide VitalAire Romania a fost infintata in anul 2005 ca reprezentanta a VitalAire Germania, in prezent numarand peste douzeci de filiale zonale.
VitalAire ingrijeste mai mult de 1.000.000 de pacienti asistati la domiciliu si este prezent in mai mult de 6.000 de spitale in toata lumea.
Oferim clientilor nostri, la domiciliu sau in spitale, produse medicale si servicii de inalta calitate care sa contribuie la imbunatatirea calitatii vietii pacientilor, peste tot in jurul lumii.

Integritatea si transparenta sunt pietrele de temelie ale comportamentului nostru, actiunilor noastre si a serviciilor noastre.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro