anunt
Disponibilitate:
Full-time
Nivel cariera:
Entry-level
Mid-level
Oferta:
300 - 400 EURO / luna
Expira:
04 Aug 2014 - 04 Sep 2014
stats

Operatori PC Limba Franceza - Italiana

Compania Web Counted cauta operatori PC pentru program intreg de munca. Cerinte: persoana serioasa, organizata, sociabila, cu cunostinte solide de Limba Franceza - Italiana. Absolventii de litere au un avantaj.

Responsabilitati si beneficii:

Limba Franceza sau Italiana nivel mediu-avansat (scris)
Conostinte medii utilizare calculator si rapiditate
Bune capacitati comunicative si relationale
Capacitatea de a lucra in echipa si pentru atingerea obiectivelor prestabilite
Disponibilitatea la lucru in ture.
Orientare catre rezultate
Atentie distributiva
Motivare
Seriozitate
Punctualitate

Descrierea companiei:
Companie nationala, cu puncte de lucru in majoritatea oraselor importante din Romania, obiectul principal de activitate promovarea online SEM/SEO, online marketing pe diferite piete din europa, development solutii software complete.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro

Iti place ce tocmai ai terminat de citit?
Aboneaza-te prin email sau RSS ca sa fii la curent cu noutatile de pe site.