Disponibilitate:
Part-time
Oferta:
confidentiala
Expira:
08 Nov 2013 - 01 Dec 2013
stats

Prezentatoare emisiune muzicala (online)

Se cauta doua prezentatoare pentru o emisiune muzicala online. Nu este necesara experienta anterioara. Se va oferi suport si pregatire in cadrul proiectului.

Responsabilitati

- elaborarea si planificarea proiectelor alaturi de echipa de productie;

- coordonarea activitatilor de pregatire si desfasurare ale productiei;

- cooperarea permanenta cu coordonatorul departamentului;

- alte responsabilitati se vor prezenta in fisa postului din cadrul interviului.

Cerinte

- aspect placut si ingrijit

- responsabilitate, corectitudine si seriozitate;

- capacitate buna de exprimare, comunicare si relationare;

Beneficii Oferite

- posibilitatea de a deconta cheltuielile facute in scopul productiei (masa, transport)

Sursa si locul unde puteti aplica: myjob.ro