Disponibilitate:
Proiecte
Part-time
Oferta:
salariu atractiv
Expira:
15 Mar 2013 - 15 Apr 2013
stats

Profesori de limbi straine

Alpha Language Center cauta 10 (zece) profesori colaboratori pe diferite proiecte de training in limbile engleza, franceza, spaniola, germana, italiana, etc. Alpha Language Center cauta oameni din intreaga tara, cu precadere din orasele Iasi, Pascani, Pitesti, Satu-Mare, Timisoara.

CANDIDATUL IDEAL:
Cerinte:
- Studii superioare;
- Experienta la un post similar;
- Cunoasterea limbilor straine la nivel avansat;
- Cunoasterea principiilor de aprovizionare tehnico-materiala;
- Seriozitate, flexibilitate, punctualitate si profesionalism.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Alpha Language Center ofera:
- perspective de realizare profesionala si personala;
- salariu atractiv;
- conditii bune de munca;
- flexibilitate.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Alpha Language Center este una dintre cele mai bune companii din acest domeniu, oferind programe in limba engleza si limbi straine de formare pentru profesionisti in companii multinationale si locale din toata Romania.
Programele noastre de cursuri de limbi straine au fost special concepute pentru a oferi una dintre cele mai bune experiente de invatare.
Cursurile ALC au o structura unica, care permit studentului sa acumuleze cantitati mari de informatii intr-o perioada limitata de timp si, de asemena, sa fie capabil sa le utilizeze pe deplin in viata reala sau la locul de munca.

Specialties: Instruire Lingvistica, Traduceri, Interpretariat

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.