Disponibilitate:
Proiecte
Part-time
Oferta:
negociabila
Expira:
04 Feb 2013 - 07 Mar 2013
stats

Profesori Engleza, Germana, Italiana

DECOR MAG IASI SRL angajeaza trei profesori pentru sustinerea cursurilor de limba engleza, germana si italiana. Colaborarea este de tip part-time/ project based iar plata se realizeaza pe serie de cursanti, timpul alocat jobului fiind in functie de seriile care se creeaza, o serie are un anumit numar de ore.

CANDIDATUL IDEAL:
Persoana cunoscatoare a uneia dintre limbile engleza, Germana sau Italiana pentru sustinerea unui curs de limbi straine.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Jobul consta in predarea unui curs de limba engleza, germana sau italiana in cadrul unei companii private care furnizeaza cursuri de formare si/ sau specializare profesionala si cursuri de limbi straine pentru adulti.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Companie privata care se ocupa cu furnizarea de cursuri de formare si/sau specializare profesionala si cursuri de limbi straine pentru adulti.

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU 2 INTREBARI:
Ce limbi straine cunoasteti la un nivel avansat?
Credeti ca puteti sustine un curs de 3 ore cu o grupa de 10 adulti?

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.