anunt
Disponibilitate:
Part-time
Full-time
Nivel cariera:
Entry-level
Mid-level
Oferta:
500-1000 euro
Expira:
23 Jan 2013 - 23 Feb 2013
stats

Redactor online/ blogger

Sc MEDTECH LABORATORY SRL are 50 de posturi disponibile in Alba Iulia, Arad, Bucuresti, Iasi, Timisoara, pentru redactori online/ bloggeri, in regim full-time sau part-time. Candidatul ideal: sa creeze articole in jurul unor cuvinte cheie sau a unei nise; are minime cunostinte despre cum sa aduca trafic pe siteul/ blogul sau, prin retele sociale, directoare articole, forumuri.

CANDIDATUL IDEAL:
Firma noastra se extinde in domeniul IT si cauta persoane ce stapanesc bine gramatica limbii romane si/ sau a limbii engleze.
Candidatul ideal:
- stie sa creeze articole in jurul unor cuvinte cheie sau a unei nise
- are minime cunostinte despre cum sa aduca trafic pe siteul /blogul sau, prin retele sociale, directoare articole, forumuri, etc.
- poate dedica macar 4 -5 ore pe zi acestei activitati
- poate lucra cu termene limita (unde este cazul)

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Responsabilitati:
- scriere articole originale din diverse nise sau pe anumite cuvinte cheie
- implicare pe retele sociale pentru a aduce trafic pe articolele create
Beneficii:
- salariu fix+comision din publicitate
- castigare experienta atat in domeniul de redactare cat si in marketing online
- orar flexibil
- contract de munca pe perioada nedeterminata
- bonusuri in functie de performanta

DESCRIEREA COMPANIEI:
Suntem o companie nou infiintata, avand in spate oameni cu experienta de peste 10 ani in domeniul online, care doreste sa aduca pe piata proiecte noi in colaborare cu diverse companii din US.

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU 3 INTREBARI
Care este experienta dvs in domeniul online?
Cat timp pe zi ati putea aloca acestei activitati?
Ce salariu v-ar multumi pentru inceput?

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.

Iti place ce tocmai ai terminat de citit?
Aboneaza-te prin email sau RSS ca sa fii la curent cu noutatile de pe site.