Oferta:
confidentiala
Expira:
30 Jan 2014 - 21 Feb 2014
stats

Social Media Marketing Expert

Biesse Solution Iasi cauta doi experti in marketing online, talentati si creativi, pentru program intreg de munca.

Responsabilitati:

Experienta in marketing online, SEO, Google Analytics/Adwords, e-mail marketing

Talent si creativitate pentru copywriting

Cerinte

Experienta in gestionarea de campanii prin social media.

Capacitatea de a identifica noi metode si canale online de promovare

Bun organizator, comunicativ, atent la detalii.

Beneficii oferite

-bonuri de masa

-decontare transport

-asigurare medicala

-bonus pentru performante

-telefon de servici

Descrierea firmei

Biesse Solution Iasi ofera :

Solutii complete pentru Call-Center.

Managementul traficului Voip.

Solutii ERP & CRM

Sap Business One -Add-Ons.

Sursa si locul unde puteti aplica: myjob.ro