Disponibilitate:
Proiecte
Part-time
Oferta:
salariu motivant/ bonusuri
Expira:
02 Mar 2013 - 01 Apr 2013
stats

Traducator

Centrul de Traduceri “Universum” cauta traducatori autorizati pentru limbile Engleza, Franceza, Italiana, Germana, Spaniola, Portugheza, Maghiara, Rusa, Ucraineana, Polona, Ceha, Croata, Sarba, Bulgara, Chineza, Japoneza.

CANDIDATUL IDEAL:
• existenta autorizatiei de traducator;
• traducerea si interpretarea corecta din/ in limba romana;
• atent la detalii, seriozitate;
• cunostinte de operare a computerului – WORD, EXCEL;
• respecta termenele de predare;
• fara limita de varsta.
• domiciliul stabil in Iasi
www.traduceri-text.ro

RESPONSABILITATI/ BENEFICII:
Cautam Traducatori Autorizati limbile Engleza, Franceza, Italiana, Germana, Spaniola, Portugheza, Maghiara, Rusa, Ucraineana, Polona, Ceha, Croata, Sarba, Bulgara, Chineza, Japoneza.

Remuneratie motivanta per pagina, bonusuri pentru eficienta si posibilitate de colaborare pe termen lung.

Sursa comunicatului si locul unde puteti aplica: bestjobs.