Disponibilitate:
Proiecte
Part-time
Oferta:
nespecificata
Expira:
17 Aug 2014 - 17 Sep 2014
stats

Web Designer / Graphic designer

UPSIDE Solutions cauta o persoana pasionata de grafica digitala si web design, cu
 experienta in crearea de materiale grafice pentru web (site-uri web, bannere, elemente de interfata, etc.) cat si cunostinte cel putin de baza in proiecte destinate tiparului (brosuri, flyere, etc.)

Candidatul ideal:

Constituie avantaj experienta profesionala anterioara intr-o agentie de publicitate sau digitala.

Aptitudini cheie:

- imaginatie

- creativitate

- rabdare

- atentie la detalii

- capacitate de analiza

- fire comunicativa

Responsabilitati si beneficii:

Job-ul consta in prima faza in colaborari pe baza de proiect, pe baza unui plan de costuri si timing stabilit de la inceput. Exista posibilitatea ca ulterior, sa trecem la o colaborare in regim full-time.
Metoda ideala de colaborare este incheierea unui contract de furnizare servicii (presupune deci existenta unei entitati legale PFA/SRL/SRL-D, etc. )
Avem clienti din sectoate economice variate, majoritatea companii mari, atat romanesti cat si multinationale.
Pretindem asadar o seriozitate sporita, nivelul fiind foarte crescut, atat al asteptarilor cat si al remuneratiei.

Mai multe detalii despre activitatea ce urmeaza a fi prestata, in urma interviului.

Descrierea companiei:

We are a young full service advertising agency, with skills in digital strategies for growth, web design & development, mobile development, SEO / SEM, Social Media Marketing, Online marketing mix, online communication, application development.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro