anunt
Disponibilitate:
Full-time
Nivel cariera:
Entry-level
Mid-level
Oferta:
negociabila
Expira:
23 Apr 2013 - 24 May 2013
stats

Copywriter la PRIMO PAPER

COMPANIA: PRIMO PAPER SRL cauta un copywriter absolvent de marketing sau litere, bun cunoscator al limbilor romana si engleza, pentru realizarea de concepte creative, prezentari, sloganuri, headline-uri, naming.

CANDIDATUL IDEAL:
- absolvent marketing/ litere
- cunoastere foarte buna a limbii romana si a limbii engleze
- cunostinte avansate de marketing si advertising
- creativitate
- spontaneitate
- capacitate de lucru in echipa

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Concepte creative, prezentari, sloganuri, headline-uri, naming
- Texte fie pentru un catalog, print, un afiş, banner online, pliant sau site
- Spoturi, newslettere, comunicate, brief de creaţie şi brainstorming

DESCRIEREA COMPANIEI:
Publicitate

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs

Iti place ce tocmai ai terminat de citit?
Aboneaza-te prin email sau RSS ca sa fii la curent cu noutatile de pe site.