Oferta:
nespecificata
Expira:
20 Apr 2013 - 21 May 2013
stats

Designer/ Web Designer/ Graphic Designer

Compania SITEORY are 3 posturi disponibile pentru Designeri/ Web Designeri/ Graphic Designeri din orasele Bucuresti, Iasi, Sibiu, Suceava si Timisoara. CERINTE: persoana creativa si proactiva; experienta in creare si editare grafica (Photoshop / Illustrator / Xara, altele).

CANDIDATUL IDEAL:
Presupune avantaj:
- Cunostinte de HTML si CSS
- Experienta in realizarea de website-uri
- Abilitati de comunicare

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Esti o persoana creativa si iti doresti un program flexibil?

Suntem in cautarea unui web-designer/ graphic designer care sa lucreze impreuna cu echipa existenta pentru crearea de website-uri si alte elemente grafice.

Se lucreaza de acasa cu disponibilitate 8h/ zi. Salariu lunar fix cu posibilitate de crestere.

DESCRIEREA COMPANIEI:
Oferim:
- profesionalism si mediu de crestere bazat pe performanta
- salariu fix si recompensam excelenta prin comisioane atractive
- invatam impreuna prin cursuri in care iti punem in valoare potentialul

ANUNTUL CONTINE UN INTERVIU ONLINE CU 3 INTREBARI
Ai creat/modificat template-uri pentru Wordpress?
Cateva link-uri in care sa vedem portofoliul tau? Daca nu ai online te rog sa ne trimiti pe email: hr@siteory.com
Bugetul este un detaliu important. Care sunt asteptarile tale salariale?

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs