Oferta:
nespecificata
Expira:
18 Feb 2013 - 21 Mar 2013
stats

Grafician calculator la Mozaicart

Compania S.C. MOZAICART S.R.L. angajeaza 1 grafician cu studii superioare (preferabil absolvent al Facultatii de Arte Vizuale si Design) pentru program intreg de munca. CANDIDATUL IDEAL: cunostinte in domeniul graficii: Adobe Photoshop – nivel avansat; Corel Draw - nivel avansat; Atentie la detalii, rapiditate in executie, precizie in lucru.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Prelucreaza grafic imagini in Adobe Photoshop.
Realizeaza proiecte de dimensiuni mari, la scara 1/1, respectand cotele date.

DESCRIEREA COMPANIEI:

Singura companie din Romania, de mari dimensiuni, cu domeniul de activitate productie vitralii clasice, mozaicuri si pavimente, tablouri, obiecte decorative pentru locuinte si spatii diverse, certificata ISO 9001/2000.
200 de angajati, peste 30 artisti plastici

Sursa comunicatului si locul unde puteti aplica: ejobs