Disponibilitate:
Part-time
Oferta:
nespecificat
Expira:
01 Jan 2013 - 22 Jan 2013
stats

Grafician cu experienta

SC MOBILA NORD-EST SRL VASLUI angajeaza un grafician cu experienta de peste 3 ani in domeniu pentru realizarea de machete pentru cataloage, pliante, flyere cat si in realizarea de alte materiale de promovare.

Candidatul ideal:
Cautam un grafician cu experienta in realizarea de machete pentru cataloage, pliante, flyere cat si in realizarea de alte materiale de promovare (materiale pentru promovare pe panouri publicitare, masini, vitrine magazine, bannere, mesh-uri).

Este important sa stii sa lucrezi cu deadline-uri, sa fii serios in realizarea sarcinilor postului si sa te incadrezi in cerintele diverse si in timpii de livrare agreati.

Responsabilitati / beneficii:
Putem lucra in sistem part-time sau ca freelancer. Beneficiile se discuta la interviu.

Descrierea companiei:
Companie importatoare, producatoare si distribuitoare de mobila, electrocasnice si decoratiuni, cu o dezvoltare accelerata in ultimii ani.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs