anunt
Disponibilitate:
Part-time
Nivel cariera:
Mid-level
Oferta:
nespecificata
Expira:
24 Mar 2015 - 24 Apr 2015
stats

Grafician la Casa Auto

Casa Auto cauta un grafician cu minimum 3 ani experienta, simt artistic dezvoltat, creativitate, atentie la detalii, viteza de lucru, pentru colaborare in regim part-time.

PROFILUL CANDIDATULUI

- cunostinte avansate Adobe (Photoshop, Illustrator, InDesign), CorelDraw;
- experienta DTP, minimum 3 ani;
- simt artistic dezvoltat, creativitate, atentie la detalii, viteza de lucru;
- limba engleza nivel avansat;
- experienta in domeniul fotografic reprezinta un avantaj (fotografie de produs, de eveniment, etc.).

RESPONSABILITATI:
- realizarea lucrarilor grafice si de design pentru nevoile de comunicare interna si externa ale companiei, de la conceptul grafic si pana la pregatirea pentru executie sau implementare (pentru: cataloage, flyere, brosuri, afise, materiale de semnalistica, layout sau bannere web, materiale outdoor, tipizate si formularistica, produse de identitate si imagine de brand etc.);
- prelucrare foto produse pentru website si alte suporturi;
- responsabilitati privind realizarea efectiva a materialelor (print digital sau tipar, productie publicitara, etc.);
- implicare si colaborare cu echipa de marketing a companiei, pentru toate proiectele de comunicare, actiunile si campaniile organizate.
Candidatii selectati se vor prezenta la interviu cu portofoliul de lucrari.

BENEFICII:
Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic, creativ si provocator.

Descrierea companiei:

Cu o evolutie ascendenta incepand inca din 1996, CASA AUTO (parte a grupului Tester) este un nume cu traditie pe piata auto locala si regionala care, pe langa cresterea de natura cantitativa prin investitii si diversificarea ofertei de servicii si produse, a urmarit in permanenta si a reusit obtinerea si mentinerea unor standarde calitative ridicate acestea fiind de asemenea rezultatul investitiei in dezvoltarea profesionala a personalului. Fiind dealer a 9 marci auto, a reusit sa se mentina si sa performeze pe piata auto asigurand un climat de siguranta angajatilor si clientilor sai.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro

Iti place ce tocmai ai terminat de citit?
Aboneaza-te prin email sau RSS ca sa fii la curent cu noutatile de pe site.