Oferta:
nespecificata
Expira:
07 Sep 2015 - 08 Oct 2015
stats

Grafician tipografie digitala

Cautam grafician cu peste un an experienta, o persoana muncitoare, responsabila si care sa stie sa interactioneze cu clientii. Candidatul ideal trebuie sa aiba viziune artistica si sa stie sa foloseasca programele de editare grafica, in special Corel Draw.

Descrierea jobului:

Jobul presupune crearea de grafica, machetare si print pentru materiale publicitare (flyere, pliante, bannere, casete luminoase, etc.). Totodata, angajatul trebuie sa preia comenzile si sa interactioneze cu clientii pentru a duce comanda la bun sfarsit.

Descrierea companiei:

Compania este o tipografie digitala unde se fac toate tipurile de materiale publicitare (tiparituri, inscriptionari, materiale outdoor, etc). Apreciem seriozitatea si responsabilitatea angajatilor. Exista posibilitatea avansarii si a cresterii salariale, in functie de modul in care angajatii reusesc sa indeplineasca cerintele postului.

Sursa si locul unde puteti aplica: ejobs.ro